День святої Ольги 2025 — що не можна робити, щоб уникнути нещасть.
сьогодні, 06:03
463

Журналіст
Шосталь Олександр
сьогодні, 06:03
463

У п'ятницю, 11 липня, українці відзначатимуть свято княгині Ольги – жінки, яка вважалася однією з найвеличніших правительок та новаторок на теренах Русі. 11 липня не просто свято в церковному календарі, воно символізує силу, мудрість і віру. Цього дня відзначають духовне спадщину Ольги та дотримуються традицій.
Княгиню Ольгу вважають покровителькою жінок, вдовиць, сиріт, воїнів і всіх, хто шукає розради у часи випробувань. У цей день віряни відвідують церкву, де моляться святій Ользі і звертаються до неї з молитвами про мир, злагоду в родині та душевний спокій. Також день святої Ольги — це час допомагати потребуючим, що вважається вшануванням святої. Заборонено важку працю, однак роботи в саду й на городі обіцяють добрий врожай.
На цей святковий день варто уникати сварок, негативних думок, нецензурної лексики, лихослів'я та показування своєї гордості. Також не радять займатися рукоділлям, домашніми справами, прибиранням та позичати або позичати гроші.
У День святої Ольги наші предки помічали ряд прикмет: ранкова роса на городі могла значити поганий врожай помідорів, сонячна погода — багатий урожай зерна, грім — гарний кльов при риболовлі, а мошкара в повітрі — багато грибів восени.11 липня в Україні відзначають День святої княгині Ольги, яка символізує силу, мудрість та віру. Це свято вшановується урочистими подіями, молитвами та відзначенням традицій.
Читайте також
- Від штрафу до в’язниці — яка відповідальність за напад собаки
- Виплати на поховання — яка компенсація передбачена у 2025 році
- Реєстрація у квартирі — чи отримає прописаний частку у житлі
- Цікавий тест ПДР — хто проїде перехрестя першим
- Черги спадкоємців — чи є серед них місце для невістки
- Право на доплату до пенсії — кому держава гарантує 870 грн