На Харківщини молодик напав на поліцейських — до чого тут ТЦК.


У Харківській області місцевий житель села Кегичівка Берестинського району напав на поліцейських. Причиною стало доставляння іншого чоловіка до місцевого ТЦК.
Про це повідомляє Нацполіція Харківщини.
В чому суть конфлікту
Під час несення служби поліцейські перевіряли документи місцевого жителя, який згідно з базою даних, перебував у розшуку як особа, що ухиляється від мобілізації. Чоловіка було передано до Берестинського районного ТЦК для подальшого оформлення відповідних матеріалів.
Трішки згодом до приміщення ТЦК увірвався молодик, який, судячи з всього, був незадоволений затриманням іншого мешканця села. Чоловік поводився агресивно та чинив опір правоохоронцям — вдарив одного з них. У результаті поліцейський отримав тілесні ушкодження.
Про що інформують у поліції
Згідно з офіційним повідомленням правоохоронців, нападника затримали. Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 345 ККУ (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років.
Раніше повідомлялось, що у Волинській області чоловік напав на військовослужбовця ТКЦ. Працівник військкомату отримав травми руки та обличчя.
Раніше в Полтавській області жінка напала на працівника ТЦК. Мотивом агресії стала мобілізація її сина.
Усе частіше стають випадки нападів на працівників правоохоронних органів у зв’язку із виконанням ними службових обов’язків у різних регіонах України. У багатьох випадках причиною конфліктів є затримання осіб, що перебувають у розшуку або в суперечці з законом. Напади на правоохоронців можуть мати серйозні правові наслідки для їх винуватців.
Читайте також
- РФ зруйнувала станцію метро "Лук'янівська" — фоторепортаж
- РФ атакувала житловий будинок у Києві — відео наслідків зсередини
- У ДСНС розкрили подробиці наслідків масованої атаки РФ на Київ
- Тест ПДР на круговому перехресті — хто кого пропускає
- У Києві збільшилась кількість жертв — метро Лук'янівська зачинена
- Шахраї полюють на гроші українців — як захистити в Ощадбанку