Зеленський підписав закон про множинне громадянство.


У вівторок, 15 липня, Президент України Володимир Зеленський підписав закон про множинне громадянство. Також лідер підписав ще низку важливих документів, серед яких — зупинення дії для України Оттавської конвенції про протипіхотні міни. Про це глава держави повідомив у Telegram.
Президент повідомив, що невідкладно підписав передані з Верховної Ради України документи: закон про множинне громадянство, ратифікацію угоди про створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії Росії проти України, зупинення дії для України Оттавської конвенції про протипіхотні міни.
Лідер України пояснив, що завдяки множинному громадянству вдасться створити більше реальних юридичних основ для "єдності всього нашого великого народу — мільйонів українців на всіх континентах", а також тих представників інших народів, які пов’язали свою долю з Україною.
Водночас Зеленський зазначив, що завдяки трибуналу та співпраці з країнами світу й міжнародними організаціями вдасться забезпечити реальну невідворотність покарання Росії за війну проти України.
"Росія ніколи не була стороною Оттавської конвенції та ніколи не здійснювала чесних кроків у межах будь-якої політики скорочення зброї або гуманізації практик застосування зброї",
Крім того, він повідомив, що доручив урядовцям невідкладно пропрацювати й ухвалити всі підзаконні акти для реалізації цих законів.
Нагадаємо, що у вівторок, 15 липня, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль офіційно подав заяву про відставку з посади очільника уряду. Раніше Зеленський висловив пропозицію Юлії Свириденко очолити уряд України та провести його кардинальне оновлення.
Український Президент Володимир Зеленський підписав закон про множинне громадянство, що має важливі наслідки для українців по всьому світу, а також зазначив про важливі кроки у напрямку реалізації спеціального трибуналу для покарання Росії за війну проти України.
Читайте також
- Трамп відреагував на публікації в ЗМІ його дозволу бити по Москві
- Прискорення Спецтрибуналу — президент провів нараду з дипломатами